O nas

o-nasMobilny serwis sprzętu AGD to my!

  • Działamy fachowo, szybko i skutecznie
  • Do naprawy używamy oryginalnych części zamiennych a na życzenie klienta wykorzystujemy tańsze zamienniki najwyższej jakości
  • Nie musisz martwić się o zużyty sprzęt. Dbamy o środowisko – sprzęt do utylizacji przekazujemy legalnym firmom, z którymi współpracujemy
  • Nasz serwis prowadzimy już od 30 lat
  • Specjalizujemy się w naprawach każdego rodzaju sprzętu AGD – sprawdź pełną ofertę.

Dlatego z każdym problemem dotyczącym sprzętu AGD możecie Państwo zgłosić się właśnie do nas. Przyjedziemy na miejsce, zrobimy ekspertyzę i wycenę naprawy, doradzimy, zamówimy i kupimy niezbędne części. Jesteśmy firmą mobilną, dlatego też większość napraw odbywa się na miejscu, czyli u Klienta, co daje dużą oszczędność czasu.

Nasza oferta usług, napraw, przeglądów i konserwacji sprzętu skierowana jest do osób prywatnych i firm na terenie Olsztyna i okolic.

Obsługujemy zamówienia dotyczące sprzętu wszystkich firm, dostępnych na rynku. Specjalizujemy się zarówno w serwisowaniu sprzętu gospodarstwa domowego, jak i profesjonalnych urządzeń, mających zastosowanie w gastronomii, hotelarstwie i w pralniach usługowych.

Bardzo solidnie podchodzimy do realizacji każdego zamówienia, dlatego współpracując z nami nie musicie Państwo martwić się o dostarczenie urządzeń do punktu serwisowego ani o części zamienne, ani o szybki termin naprawy. Zapewniamy fachową poradę, solidną naprawę u Klienta, gwarancję, niskie ceny i krótkie terminy realizacji usług.

Mobilny serwis sprzętu AGD to: ekspresowe terminy, wysoka jakość usług, niskie ceny, wygoda i zadowolenie Klienta.

Zaprfavi-jarekaszam

Jarosław Gęsina